24252627282930
<< Septembre >>

BLOGS FAVORIS
Ajouter domsportowypl à vos favoris
 Nieobecność Włoch w Pucharze Świata Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Włoska drużyna pokonała Arabię Saudyjską 2-1 w meczu rozgrzewkowym, a piłkarz Fifa Infantino obserwował mecz. Dla Infantino, którego ojczyzną jest włoska FIFA, nieobecność w Mistrzostwach Świata we Włoszech to ból. Dla tych fanów, którzy kupują włoskie koszulki piłkarskie, jest to smutne.

Po meczu powiedział w wywiadzie: "Dla Włochów i fanów na całym świecie jest to bolesne, ponieważ śródziemnomorskie niebieskie koszulka Włochy nie pojawią się w Pucharze Świata. Pozycja Włoch w piłce nożnej Ważne jest, aby występ z Rzymu, Juventusu i Napoli w tym sezonie udowadnia, że ich reprezentacja narodowa powinna osiągnąć lepszy bilans. "

Infantino powiedział, że obecna reprezentacja Włoch powinna być bardziej pozytywna i dążyć do przebicia się na innych arenach. Niech wszyscy Włosi i włoscy fani czują się dumni ze swojej drużyny narodowej.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 01-06-2018 à 10h44

Neymar reprezentuje koszulkę Brazylii nr 10 Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Brazylijska drużyna znana jest jako najbardziej znana i odnosząca sukcesy drużyna piłkarska na świecie. Są to zespoły, które zdobyły najwięcej tytułów w Pucharze Świata. Otóż ​​podczas otwarcia Pucharu Świata w Rosji, jako jednej z drużyn narodowych z największą liczbą fanów, jest także aspiracja i pasja Brazylijczyków do piłki nożnej. Kto będzie nosił Koszulki Piłkarskie Mistrzostwa Świata 2018 nr 10 jako główna postać Brazylii?

Neymar, jako główna postać reprezentacji Brazylii w piłce nożnej, jest kapitanem reprezentacji Brazylii. Neymar będzie oczywiście nadal nosił Koszulka Brazylia mś 2018 nr 10. Brazylijska gwiazda Neymar wcześniej miała fizykoterapię na swojej prawej stopie w tym sezonie. Po przygotowaniach do Pucharu Świata i tygodniowego treningu w Brazylii jego status nie wynosi 100%. To nie jest wiadomość dla fanów.

Brazylijska drużyna rozpocznie własną trasę Pucharu Świata 17 czerwca. Ich pierwszy mecz będzie przeciwko szwajcarskiej drużynie. W innych konkurencjach na etapie grupowym zmierzy się z wyzwaniami Kostaryki i Serbii.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 02-06-2018 à 05h20

Rozgrywki Pucharu Świata Anglia pokonuje Nigerię Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

W meczu rozgrywania Pucharu Świata na stadionie Wembley Anglia pokonała 2-1. To sprawiło, że fani Koszulki Piłkarskie Mistrzostwa Świata 2018 Piłkarskie Mistrzostwa Świata 2018 Anglia szalony.

W pierwszych siedmiu minutach pierwszej połowy gry Cahill pomógł drużynie angielskiej zdobyć jeden punkt, aby Anglia mogła przejąć prowadzenie. Pod koniec pierwszej połowy meczu Kane zdobył kolejny punkt dla Anglii i dał wynik 2: 0 dla Anglii. Zaledwie dwie minuty do drugiej połowy, Ighalo Nigerii strzelił gola i odzyskał gola dla Nigerii. Wynik był zablokowany na 2-1. Kane, ubrany w Koszulka Anglia mś 2018, powiedział po meczu: "Graliśmy dobrze w pierwszej połowie, szybko mijaliśmy i stworzyliśmy wiele okazji, ale w drugiej połowie mieliśmy trochę problemów. Zmienili formację i daliśmy nam dużą presję, oczywiście szybko dostosowaliśmy się do rytmu i udało nam się poradzić sobie z tym bardzo dobrze. "

Anglia spotka się z pierwszym przeciwnikiem Rosji, Tunezją, w fazie grupowej 18 czerwca. Jako fani bardzo liczymy na ich występy w Pucharze Świata.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 04-06-2018 à 05h07

Bramkarz nr 1 w Niemczech Neuer powraca Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Na początku Mistrzostw Świata mecze towarzyskie Mistrzostw Świata odbędą się między krajami. Niemcy powitały pierwszy mecz towarzyski Pucharu Świata przed Mistrzostwami Świata. Chociaż odwrócony przez Austrię 2-1. Neuer, który powrócił po kontuzji, spisał się dobrze i pozwolił Löwowi odetchnąć z ulgą przed wojną. Przyciągnęło to również tysiące fanów kupujących Koszulki Piłkarskie Mistrzostwa Świata 2018, aby je wspierać.

Nier, który odniósł kontuzję przez dziewięć miesięcy, powrócił przed MŚ. Chociaż 2-1 przegrało z Austrią, Neuer wypadł całkiem dobrze. Po szczegółowym badaniu przez zespół medyczny, kondycja Neuera może już spełniać wysokie wymagania konkurencji. Dla Löwa i niemieckiego zespołu jest to niewątpliwie dobra wiadomość. 32-letni Neuer zagra jako kapitan i ubrany będzie w Koszulka Niemcy mś 2018 nr 1 na swoje piąte zawody!

Neuer jest doświadczonym bramkarzem niemieckiej drużyny. Wierzę, że wielu fanów będzie oczekiwać na występ Neuera podczas Pucharu Świata. Poczekajmy na jego wspaniały występ.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 06-06-2018 à 06h02

Australia 4-0 Republika Czeska Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Aby przygotować się do Mistrzostw Świata, każda z drużyn narodowych rozegrała mecz towarzyski przed Mistrzostwami Świata, aby przejechać nowo zmontowaną drużynę. W meczu rozgrzewki Pucharu Świata, zwycięstwo 4: 0 nad drużyną Czech, wygrało pierwsze zwycięstwo w rozgrzewkowych meczach Pucharu Świata. Tutaj przygotowaliśmy Koszulki Piłkarskie Mistrzostwa Świata 2018.

Napastnicy zespołu, Leki, który grał dla drużyny Hertha w Berlinie, strzelili dwa gole. W pierwszej połowie Lecky zrobił przerwę w impasie dla australijskiej drużyny w 30 minut i strzelił kolejnego gola w drugiej połowie. Wystawiony dwukrotnie w show, Australia prowadzi 3-0. W Pucharze Świata Lecky będzie nadal nosił Koszulka Australia mś 2018. W końcowej fazie gry Australia zrobiła prezenty z przeciwnikiem Oolong. Australia ostatecznie wygrała 4: 0 zwycięstwo.

Australia jest najgorętszym francuskim zespołem w pierwszym zestawie Pucharu Świata. Myślę, że to da im dużą presję.