2627282930
<< Novembre >>

BLOGS FAVORIS
Ajouter domsportowypl à vos favoris
 Werner pomaga wygrać Niemcom Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Dla reprezentacji narodowej wchodzącej do Mistrzostw Świata, przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata w Rosji, będzie kilka międzynarodowych meczów rozgrzewki. Jako obrońca mistrzowski drużyna Niemców grała przeciwko Arabii Saudyjskiej w międzynarodowym meczu towarzyskim, niemiecki zespół Bayer Arena w Leverkusen 2-1 wygrywa z azjatyckim zespołem Arabii Saudyjskiej. Tutaj przygotowaliśmy Koszulki Piłkarskie Mistrzostwa Świata 2018 i możesz nas śledzić.

W ciągu 8 minut gry Werner strzelił pierwszego gola dla niemieckiej drużyny. Jest to ósma piłka, którą Werner zdobył w imieniu reprezentacji narodowej. W 43. minucie meczu, pod naciskiem Wernera i Müllera w Koszulka Niemcy mś 2018, saudyjski obrońca Omar Hawsawi nieumyślnie podbił Oolonga, 2-0, niemiecki zespół, który powiększył prowadzenie. Chwilowo prowadzą dwa gole. W 84. minucie Khedira wysłał punkt i strzelił gola dla Jassima. Ostatecznie niemiecka drużyna pokonała Arabię Saudyjską 2-1 u siebie i wygrała pierwszą wygraną w prawie 7 meczach rozgrzewkowych.

Drużyna niemiecka wygrała cztery mistrzostwa świata w historii. Myślę, że wspierają go tysiące fanów. W przypadku wielu z tych mistrzostw świata będą musieli wygrać mistrzostwa.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 09-06-2018 à 05h13

Rozgrywka w Hiszpanii 1-0 z Tunezją Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

W międzynarodowym meczu rozgrywane w piłce nożnej Hiszpania grała przeciwko Tunezji, a Hiszpania pokonała Tunezję 1: 0. Jest to również dobre miejsce do noszenia hiszpańskiej Koszulki Piłkarskie Mistrzostwa Świata 2018.

Reprezentacja Hiszpanii zajmowała dominującą pozycję na boisku. W pierwszej połowie obie strony zaatakowały i broniły się nawzajem. Posiadanie piłki przez Hiszpanię przekroczyło 70%. Jednak ofensywna jakość Tunezji była jeszcze wyższa. Stracili także okazję do zdobycia gola. W pierwszej połowie żadna z drużyn nie zdobyła drugiej bramki. W drugiej połowie Costa zeskoczył z ławki i asystował. Aspas w Koszulka Hiszpania mś 2018 przełamał impas. Aspas wpadł do gry, aby zdobyć jedyny gol. Ostatecznie Hiszpania wygrała 1: 0 nad Tunezją.

Będzie kilka dni przed Mistrzostwami Świata, a wszystkie reprezentacje narodowe przybyły do Rosji, aby przygotować się do pierwszej rundy Pucharu Świata. Gratulujemy im dobrych wyników.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 11-06-2018 à 07h26

Messi opuści drużynę narodową Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Dla Argentyny, ostatniego zdobywcy Pucharu Świata, najważniejszym celem tego Pucharu Świata jest zdobycie mistrzostwa świata w piłce nożnej. Myślę, że to także większość fanów w Koszulki Piłkarskie Mistrzostwa Świata 2018 musi wspierać i oczekiwać od Messiego.

Jednakże, jeśli Argentyna wygra, to według argentyńskiego trenera "jeśli Argentyna wygra, Messi pożegna się z reprezentacją narodową". W finale Copa America dwa lata temu Argentyna przegrała z Chile, Argentyna z Messim w reprezentacji narodowej. Spektakl został zakwestionowany. Sprawiło to również, że Messi w Koszulka Argentyna mś 2018 ogłosił wycofanie się z drużyny narodowej. Jednak Messi ponownie rozważył swój wybór i podjął decyzję o ponownym dołączeniu do drużyny narodowej. Jednakże, jeśli Argentyna może wygrać ten czas, to kolejny amerykański mecz piłkarski, Messi nie pojawi się w argentyńskiej reprezentacji narodowej.

W kolejnym Pucharze Świata trudno jest 35-letniemu Messi osiągnąć swój szczyt i trudno zagwarantować udział.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 13-06-2018 à 04h46

Hiszpański trener został wydalony Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Puchar Świata w Rosji rozpocznie się następnego dnia. Julian Lopetegui, trener reprezentacji Hiszpanii, został zwolniony przez Hiszpańskie Towarzystwo Piłkarskie. Ten wynik jest również przerażający dla wielu fanów. W końcu nastąpiła zmiana w coachingu tej sekcji. Niełatwo jest przewidzieć, czy ta grupa czerwonych Koszulki Piłkarskie Mistrzostwa Świata 2018 może przystosować się do nowego trenera w jak najkrótszym czasie.

Umowa Julena Lopetegui z Hiszpańskim Związkiem Piłki Nożnej wygasa w 2020 roku. Julen Lopetegui nie powiadomił klubu, aby zgłosił się do Hiszpańskiego Związku Piłki Nożnej, by przejął obowiązki trenera Realu Madryt. Dlatego przejmie trenera Realu Madryt i sprawi, że Hiszpański Związek Piłki Nożnej będzie zły i podejmie decyzję o wydaleniu Julen Lopetegui. Hiszpania jest mistrzem świata w piłce nożnej w 2010 roku. Na brazylijskim turnieju cztery lata temu zostały wyeliminowane w fazie grupowej. Tym razem mają nadzieję odzyskać swój entuzjazm. Dla fanów noszenia Koszulka Hiszpania ms 2018 oczywiście nie jest to dobra wiadomość.

Zespół należał do tej samej grupy z Portugalią, Iranem i Marokiem jako grupą B. Pierwsza bitwa była dwudniowym meczem przeciwko Portugalii. Do tymczasowej zmiany trenera Hiszpanii może grać normalnie. Myślę, że wielu ludzi z niecierpliwością czeka na to.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 15-06-2018 à 04h42

Rosja przyspieszy fazę grupową Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Ponowny debiut gospodarza oznacza drugą rundę obecnej rundy zawodów pucharowych, ponieważ gospodarz Rosji po raz kolejny pokonał Egipt 3-1, ta płyta również przyciągnęła wielu rodziców do zakupu Koszulki Piłkarskie Mistrzostwa Świata 2018 dla swoich dzieci, aby wesprzeć ich piłkę zespół.

Salah w końcu rozpoczął swój debiut w Pucharze Świata w tej grze. Obie strony nie uzyskały żadnej przewagi w pierwszej połowie. W drugiej połowie kapitan Egiptu Fateh był zaniepokojony Kyubą. Kiedy dokonał tego, przez przypadek wysłał piłkę do bramki. Rosja miała 1-0. Rosja objęła prowadzenie w 59. i 62. minucie. Rosja zdobyła 3: 0 z golami Chelysheva i Juby. Ten wynik gry jest bardzo ekscytujący dla wielu fanów noszących Koszulka Rosja ms 2018. W 73. minucie Salah wykonał rzut karny i wykonał rzut karny, ale było już za późno, a drużyna z Rosji wygrała ostatecznie drugi mecz grupowy 3: 1.

Nie ma problemu, że Rosja, z wynikiem 6 punktów i wynikiem 7 bramek, osiągnęła 16 najlepszych. Myślę, że to zrobi wielu fanów, którzy wspierają Rosję podekscytowani.