2627282930
<< Novembre >>

BLOGS FAVORIS
Ajouter domsportowypl à vos favoris
 Chorwacja wygrywa 3-0 Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Najbardziej niewiarygodnym z tego Pucharu Świata było to, że najlepsze drużyny, które wygrały mistrzostwa, grały bez obrony. W drugiej rundzie grupy D mecz rozegrany został w Niżnym Nowogrodzie, a Argentyna przegrała z Chorwacją 0-3. , Zwycięska passa Chorwacji, zdobyła tylko 1 punkt w kwalifikacyjnej sytuacji Argentyny. Wielu fanów w Koszulki Piłkarskie Mistrzostwa Świata 2018 krzyknęło na miejscu.

W pierwszej połowie gry żadna ze stron nie dokonała przełomu. W drugiej połowie meczu Sampooli zastąpił Iguaina, Pavan i Dibalę, aby wzmocnić ofensywę, ale nie odegrało to żadnej roli. Zamiast tego Chorwacja wykorzystała okazję, by zdobyć jeden punkt. W 80. minucie Chorwacja wykonała kontratak po kradzieży pomocnika, a Modrić po raz kolejny zdobył 2: 0 dla Chorwacji. Rakitic następnie łatwo zdobył piłkę ponownie, 3: 0! Chorwacka drużyna uszczelnia zwycięstwo! Tutaj przygotowaliśmy Koszulka Chorwacja ms 2018.

Obecnie chorwacki zespół z 6 punktami już wcześniej zablokował tożsamość zespołu. Myślę, że wielu chorwackich fanów świętuje swoje zwycięstwo w tej chwili.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 22-06-2018 à 08h19

Czy Moussa jest Zbawicielem Messiego? Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Puchar Świata w 2018 r. Zakończył ósmy dzień zawodów. W dwóch meczach, które odbyły się w nocy, druga runda Nigerii D wygrała 2: 0 nad Islandią z wynikiem Moussy, a ten wynik nie dorównał dziesiątkom tysięcy fanów takich jak ta Koszulki Piłkarskie Mistrzostwa Świata 2018.

Niemal każdy wierzy, że Islandczycy, którzy wygrali pierwszą rundę mistrzostw świata w Argentynie, nie dadzą żadnej szansy dla Nigerii. Jednak obie strony nie złamały sobie drzwi w ofensywie, ale sytuacja została przepisana w mniej niż pięć minut w drugiej połowie otwarcia. Nigeria Szybki kontratak, biografia Mosesa, Musa w Koszulka Nigeria ms 2018, aby zatrzymać piłkę po idealnym kopnięciu, aby przełamać piłkę, Nigeria przejęła prowadzenie w przełamaniu impasu. W 75. minucie meczu cel islandzkiej drużyny został ponownie złamany. Mussa poprowadził piłkę obok islandzkiego obrońcy i włamał się do strefy karnej, aby pomóc drużynie pokonać Islandię 2: 0.

Oprócz Nigerii największym beneficjentem tej kampanii jest Argentyna. Ale dla Musy nie wiem, czy Messi sobie z tym poradzi.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 23-06-2018 à 07h04

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 23-06-2018 à 07h05

Kane wykonuje hat-trick Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

W drugiej rundzie meczu o mistrzostwo świata w Anglii Anglia pokonała drużynę Panamy 6-1 i wygrała playoffs grupowy. Kane znalazł się również w czołówce z 5 golami. Przyciągnij dziesiątki tysięcy rodziców, aby kupić Koszulki Piłkarskie Mistrzostwa Świata 2018 dla swoich dzieci.

Po raz pierwszy stojąc na scenie Mistrzostw Świata, Panama nie jest tak naprawdę doświadczonym Anglikiem na jednym poziomie. W ósmej minucie meczu, Trippier Anglii wykonał rzut rożny, a Stones, który był nieoznaczony przed bramką, zdobył bezpośredni head i nagrał pierwszą płytę. W pierwszej połowie Anglia powiększyła wynik do 5: 0. W 62. minucie Kane w Koszulka Anglia ms 2018 ukończył "hat-trick", a także wyprzedził portugalskiego Ronaldo i belgijskiego Lukaku w klasyfikacji strzelców, zajmując czołowe miejsce.

Anglia ukończył kwalifikację grupy i będzie rywalizować z Belgią o pierwsze miejsce w fazie grupowej.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 25-06-2018 à 07h36

Chorwacja pokonuje Islandię 2-1 Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Po tym, jak Argentyna przegrała 0-3 z Chorwacją, Argentyna nie tylko musiała rywalizować z Nigerią, ale także miała nadzieję wygrać mecz pomiędzy Chorwacją i Islandią. Jest to gra o tym, czy Argentyna może kwalifikować się do tej konkurencji. Wpływa na serca tysięcy fanów. Tysiące kibiców w Koszulki Piłkarskie Mistrzostwa Świata 2018 krzyczało dla nich okrzyki na parkiecie.

Chorwackie zwycięstwa z dwόch gier wyprzedziły termin wcześniej i prawie zamknęły drużynę. Jednak Chorwacja grała w duchu fair play i desperacko blokowała kwalifikacje Islandii. Badelj, ubrany w Koszulka Chorwacja ms 2018 z numerem 19, przejął inicjatywę, by świat poczuł ducha chorwackich sportów. To był pierwszy gol Badelja w Pucharze Świata i strzelił gola. Kiedy Badelj złamał drzwi, Islandia chciała być trudniejsza do promowania. Wszyscy nie mogli się powstrzymać od pochwały: "Wszystkie europejskie zespoły, Chorwacja naprawdę nie stawia wody!"

Mecz finałowy został ustalony na 2-1, a rywalizacja w grupie D zakończyła się. Islandia i Nigeria zostały wyeliminowane. Argentyna i Chorwacja awansowały.