<< Septembre >>

BLOGS FAVORIS
Ajouter domsportowypl à vos favoris
 Iniesta wycofał się z reprezentacji Hiszpanii Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Po odpadnięciu Pucharu Świata od Argentyny, Messi wyszedł, Ronaldo wyszedł, a Hiszpania kontynuowała wczoraj swój rytm. W ósmym finale przegrana z gospodarzem Rosji została wyeliminowana. Po ciągłej eliminacji tego Pucharu Świata fani, którzy są zaniepokojeni piłką nożną, są bardzo zaintrygowani. Gdy gra zostanie utracona, dla tych graczy, którzy osiągnęli pewien wiek, skazani są na opuszczenie z żalem. Fani mogą kupić Koszulki Piłkarskie Mistrzostwa Świata 2018, aby je wspierać.

W meczu o mistrzostwo świata z Rosją Iniesta się nie rozpoczął, ponieważ w 67. minucie meczu gwiazda Barcelony została zastąpiona przez rosyjskiego bramkarza. Ostatecznie mecz został wciągnięty w rzut karny, chociaż Iniesta został postrzelony w Koszulka Hiszpania MS 2018, rzuty karne Piqué i Aspasa zostały uratowane przez Kinfeeva. Ostatecznie przegrał 3-4 z Rosją w rzutach karnych.

W wywiadzie po meczu Iniesta powiedział: "To jest naprawdę moja ostatnia gra w reprezentacji narodowej, wspaniałe doświadczenie się skończyło, czasami zakończenie nie zawsze jest doskonałe". Myślę, że możemy tylko życzyć sobie tego. W przyszłości weteran będzie mógł stać się lepszy i płynniejszy.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 02-07-2018 à 05h18

Anglia 1-1 przestój 4-3 awans do ćwierćfinału Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Na Sparta Arenie w Moskwie rosyjski puchar świata rozpoczął ostatni finał 1/8. Anglia grał przeciwko Kolumbii w rundzie pucharowej. Obie strony nie mogły dokonać przełomu po remisie 1: 1. Ostatecznie trzy lwy wygrały awans 1/8 w wygranym 4-3 meczu z Kolumbią. Kluczową karą w tej grze jest także ostateczne zwycięstwo Anglii. Dołącz do nas, aby kupić Koszulki Piłkarskie Mistrzostwa Świata 2018 w języku angielskim, aby wesprzeć swój zespół.

Dla Anglii z niewielkim zaklęciem piłki, w ostatnim rzucie karnym, fani Anglii bali się zimnego potu. Jednak w dwóch ostatnich ćwierćfinałach Mistrzostw Świata w piłce nożnej reprezentacja Anglii odniosła 5-4 zwycięstwo nad rzutem karnym; po pierwszych dwóch rundach rzutów karnych, Henderson z Anglii był pierwszym, który został ocalony przez przeciwnika. Na szczęście zacofana drużyna Anglii nie upadła. W czwartej rundzie, remisowali, a w piątej rundzie przeciwników zastrzelonych przez Pickford, Eric Dier strzelił gola, aby przypieczętować zwycięstwo.Sceny tych, którzy noszą Koszulka Anglia mś 2018 są bardzo podekscytowani.

Po wygraniu zwycięstwa w Wielkiej Brytanii, ćwierćfinały zostały wyprodukowane. Wśród nich drużyna europejska zajmowała 6 mandatów, a pozostałe 2 pozycje należały do ​​zespołu południowoamerykańskiego.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 04-07-2018 à 06h34

Juventus projektuje nową koszulkę dla C Ronaldo Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Temat, czy Ronaldo opuści Real Madryt, jest głęboko zaniepokojony mediami i fanami. Niektóre media ujawniły, że gwiazda futbolu dołączy do nowości Juventusu. W sieci dostępna jest także wersja zdjęć szpiegowskich z koszulki piłkarskie Cristiano Ronaldo. Być może C Ronaldo opuścił Real Madryt, by dołączyć do innych klubów, to tylko kwestia czasu.

Ponieważ Cristiano Ronaldo nie mógł dojść do porozumienia z Realem Madryt, pomyślałem, że Cristiano Ronaldo nie może opuścić Real Madryt. Jeśli Cristiano Ronaldo z powodzeniem dołącza do Juventusu, wówczas właściciel koszulki nr 7, Quadrado, odda swój numer i wybierze kolejną koszulkę. Wkrótce po pojawieniu się wiadomości pojawiła się koszulka Juventus Cristiano Rodriguez Juventus nr 7.

Cristiano Ronaldo Mendes negocjował z Realem Madryt na początku dnia i zakończył się niepowodzeniem. Real Madryt już zgodził się opuścić Ronaldo, więc wiadomość, że Cristiano Ronaldo dołączy do Juventusu, przyciągnie uwagę ludzi ze wszystkich środowisk.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 06-07-2018 à 09h01

Belgia 2-1 wyeliminowała Brazylię Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Druga runda ćwierćfinałów Mistrzostw Świata w 2018 r. Kontynuowana, z Brazylią na Kazan Stadium przeciwko Belgii. Dla brazylijskiej drużyny, która wygrała mistrzostwo, brazylijska drużyna w tym ćwierćfinale również przyciąga uwagę ze wszystkich środowisk. Jednak w końcu Belgia 2-1 wyeliminowała Brazylię, a Neymar World Cup marzy o Kazanie. Wielu fanów noszących Koszulki Piłkarskie Mistrzostwa Świata 2018 wyraziło smutek z powodu eliminacji brazylijskiej drużyny.

Brazylia jest przeciwko Belgii. W pierwszej połowie Fernandinho osiągnął pozycję lidera w Belgii, a Belgia zdobyła pozycję lidera. Po zwycięstwie De Bruyne dla Belgii, która zdobyła punkt w pierwszej połowie, Belgia poprowadziła 2: 0. W drugiej połowie gry, Augusto w Koszulka Brazylia ms 2018 złamał bramkę dla Brazylii, aby odzyskać miasto, a na koniec Belgia 2-1 wyeliminowała Brazylię, aby awansować do półfinału.

Po tym, jak brazylijska drużyna wybuchła w 1/4 Mistrzostwach Świata, lista czołowej czwórki Pucharu Świata została zamknięta w europejskiej drużynie narodowej. Oczywiście ten Puchar Świata stał się Puchar Europy.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 07-07-2018 à 08h18

Francja wygrywa Urugwaj Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Etap ćwierćfinałowy Pucharu Świata w 2018 r. Zakończył się, drużyna europejskich gigantów z Francji na stadionie w Niżnym Nowogrodzie przeciwko Urugwaju z Ameryki Południowej. Urugwaj przegrał 0: 2 z drużyną Francji, aby zatrzymać ćwierćfinały. Drużyna francuska stała się pierwszą drużyną, która dotarła do półfinałów Pucharu Świata. Fani w Koszulki Piłkarskie Mistrzostwa Świata 2018 byli podekscytowani.

W ćwierćfinale Pucharu Świata w 2018 r. Odbyła się bitwa fokusowa. W pierwszej połowie gry Varané strzelił pierwszego gola w pierwszej połowie gry. W połowie meczu francuski zespół tymczasowo poprowadził Urugwaj 1: 0. W drugiej połowie, strzał z dystansu Gleszmana, Muslera popełnił duży błąd, drużyna francuska ostatecznie pokonała Urugwaj 2: 0 i wróciła na Mistrzostwa Świata 4 po 12 latach. Tysiące fanów będzie nosić swoje Koszulka Francja ms 2018, aby spodziewać się następnej gry.

Wszystkie ćwierćfinały zostały zakończone, a zespoły, które weszły do ​​półfinałów, wysunęły się na pierwszy plan. Francuska drużyna będzie rywalizować z europejskimi Czerwonymi Diabłami.